Grafický ukazatel universální - Ld 56X

Tyto stránky jsou pouze ilustrační.

v případě vašeho zájmu o jakýkoli ukazatel nás prosím kontaktujte a my vám navrhneme ukazatel přímo pro váš sport a vaše požadavky. Typy a modifikace pošleme na vyžádání.

These pages are only illustrative.
If you are interested in any of the offered boards, please, contact us
on our e-mail adress  or we can  design board  in accordance with your
demands .

 


Popis:

Ukazatel LD 56x je další modifikací textového/grafického ukazatele. Písmenko "x" v typovém označení udává barvu ukazatele. Barva je volitelná stejtě tak jako použité LED čipy. Jeho vertikální rozlišení je 16pixel a umožňuje tak zobrazovaní jemnější grafiky a preciznějších znaků. Může být vyroben v různých barvách a velikostech. Jas ukazatele lze měnit.Podle Vašich požadavků vyrobíme libovolný animační textový řádek v různých provedeních.... Textové informace mohou být statické nebo pohyblivé Interní řídící jednotka obsahuje paměť na 30.000 znaků a lze ji rozšířit. Je možné imporovat BMP soubory příslušného rozlišení.{v tomto případě 16x56 pixel} Umožňuje připojení Teplotních čidel, připojení obvodů Realného času a přijímače DCF.Lze připojit i GSM terminál pro zadávání textů prostřednictvím SMS. Zařízení má certifikát pro E U a je napájeno bezpečným napětím.

Sportovní časomíry, ukazatele skóre, LED panely-expresní doprava po ČR a SR

Telefon:  +420 608 219 788
E-mail:

Produkty na těchto stránkách jsou pouze informativní. V případě zájmu Vám navrhneme a spočítáme jakýkoli ukazatel (včetně reklamních panelů) pro Váš konkrétní sport.