Halový ukazatel universální - Ld130-180

Tyto stránky jsou pouze ilustrační.

v případě vašeho zájmu o jakýkoli ukazatel nás prosím kontaktujte a my vám navrhneme ukazatel přímo pro váš sport a vaše požadavky. Typy a modifikace pošleme na vyžádání.

These pages are only illustrative.
If you are interested in any of the offered boards, please, contact us
on our e-mail adress  or we can  design board  in accordance with your
demands .

 


Popis:

Ukazatel LD215 je určen pro všechny halové sporty. Umožňuje zobrazovat stav hry pro Volejbal, Košíkovou, Házenou, Florball, Tenis a dále pro dalších 10 sportů (viz sekce Software). Ukazatel je vyroben ze supersvítivých LED, zajišťujícími čitelnost i na velkou vzdálenost.LED čipy nevyžadují žádnou udržbu a mají velice velkou dobu životnosti. Zařízení je vhodné zejména pro školní tělocvičny a menší sportovní haly Jeho podstatnou výhodou je lehká, mobilní konstrukce. V době mimo hru lze ukazatel používat pro zobrazování údajů Teplota/Čas Součástí dodávky je ovládací pult. Jako volitelné příslušenství nabízíme Pylony 24"a Textový řádek. Update SW zdarma viz.sekce SOFTWARE. Zařízení má certifikát pro EU a je napájeno bezpečným napětím.

Sportovní časomíry, ukazatele skóre, LED panely-expresní doprava po ČR a SR

Telefon:  +420 608 219 788
E-mail:

Produkty na těchto stránkách jsou pouze informativní. V případě zájmu Vám navrhneme a spočítáme jakýkoli ukazatel (včetně reklamních panelů) pro Váš konkrétní sport.