Textový ukazatel universální - Ld 128

Tyto stránky jsou pouze ilustrační.

v případě vašeho zájmu o jakýkoli ukazatel nás prosím kontaktujte a my vám navrhneme ukazatel přímo pro váš sport a vaše požadavky. Typy a modifikace pošleme na vyžádání.

These pages are only illustrative.
If you are interested in any of the offered boards, please, contact us
on our e-mail adress  or we can  design board  in accordance with your
demands .

 


Popis:

informací. Textové informace mohou být statické nebo animované. Interní řídící jednotka obsahuje paměť na 30.000 znaků a lze jí rozšířit.Umožňuje připojení Teplotních čidel, připojení obvodů Realného času a přijímače času DCF.Lze připojit i GSM terminál pro zadávání textů prostřednictvím SMS.Pomocí osmi vstupních a osmi výstupních efektů lze dosáhnout velkého počtu animačních efektů. Ukazatel LD128 je tvořen rastrem 8x128 bodů a umožňuje najednou zobrazit 21znaků.Ukazatel slouží pro reklamní účely nebo je s oblibou používán jako doplněk halových ukazatelů,kde slouží pro zobrazovaní názvů mužsteva o přestávkách mezi hrou jako reklamní banner. Ukazatel je vyroben ze supersvítivých LED, zajišťujícími čitelnost i na velkou vzdálenost.LED čipy nevyžadují žádnou udržbu a mají velice velkou dobu životnosti. Zařízení má certifikát pro EU a je napájeno bezpečným napětím.

Sportovní časomíry, ukazatele skóre, LED panely-expresní doprava po ČR a SR

Telefon:  +420 608 219 788
E-mail:

Produkty na těchto stránkách jsou pouze informativní. V případě zájmu Vám navrhneme a spočítáme jakýkoli ukazatel (včetně reklamních panelů) pro Váš konkrétní sport.